Miért nem lehet a mozgást/mozgásmintákat utasításokkal, vagy izomerősítéssel/nyújtással javítani? És hogy jönnek ide a kutyusaim?
A mozgás olyan, mint egy szimfónia. A dallam harmóniáját tengernyi hangszer precíz és összehangolt, művészi együttjátéka biztosítja. Ha az egyik hangszer hangosabb vagy halkabb, mint kellene, esetleg nem a megfelelő ponton kapcsolódik be, a harmónia megbomlik és a zenemű élvezhetetlenné válik. És láss csodát, a mozgás épp így működik.




